Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/tam.opole.pl/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471
Inne - Artykuły

Pokonać białaczkę

POKONAĆ BIAŁACZKĘ

Kiedy pojawia się choroba zazwyczaj wraz z nią pojawia się zaprzeczenie – to niemożliwe, to musi być pomyłka, przecież wcale nie czuję się tak źle… Trzeba wykonać kolejne badania, skonsultować to z innym specjalistą.

Tak było również w przypadku Mateusza, który na tydzień przed swoimi osiemnastymi urodzinami dowiedział się, że cierpi na złośliwy nowotwór .

Wyrok brzmiał - ostra białaczka limfo blastyczna. Kiedy wszystkie badania dały jednoznaczny wynik, kiedy nie dało się już zaprzeczać, pojawił się bunt i rozpacz – DLACZEGO JA ???, przecież nikt z rodziny wcześniej nie chorował, przecież nie było żadnych symptomów, przecież tematem numer jeden była matura, studia, plany na dorosłe życie…

Czytaj więcej: Pokonać białaczkę

 LEKARZ PSYCHIATRA : TEL.  607 812 192,     505 236 261

 

 

 

logo przeciwdzialanie narkomaniiCeryfikat ISO 1136/06/2013/J/C na okres 2013-2015

  Leczenie uzależnień, DDA w ramach współpracy  ze

  STOWARZYSZENIEM STRATEGIA  tel. 609 171 715

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie