TERAPEUCI PSYCHODYNAMICZNI, BEHAWIORALNO-POZNAWCZY, SYSTEMOWI

Pacjenci naszego Centrum Pomocy Psychologicznej, Psychoterapeutycznej i Coachingu korzystają z pomocy w naszym ośrodku od 2004 roku. Spokojny i przyjazny klimat gabinetów sprzyja prowadzonej w centrum terapii.

Współpracujemu z lekarzem  psychiatrą, psychologiem klinicznym, psychoterapeutami psychodymnamicznymi i behawioralno-poznawczymi, specjalistą psychoterapii uzależnień, pedagogiem.

Pracujemy metodami o udowodnionej skuteczności naukowej - prowadzimy terapię metodą  psychodynamiczną , systemową, behawioralno-poznawczą. Nasza praca objęta jest  stałym nadzorem superwizyjnym.

ZAPRASZAMY !

Współpracownicy:

Joanna Kurzątkowska - Serotiuk - dyrektor Centrum TAM, psychoterapeuta psychodynamiczny, w trakcie procesu certyfikacji w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Mediator, absolwentka studiów podyplomowych Mediator w Standardzie Magnus, ukończyła szkolenie Coachingu prowokatywnego, Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego, Podstawy Terapii Psychodynamicznej.  Pracuje pod nadzorem superwizora. Realizator Ogólnopolskiego  programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”. Ukończone szkolenie terapii poznawczo-behawioralnej zaburzeń osób dorosłych, a także szkolenie w zakresie uzależnień behawioralnych.

W Centrum Psychologicznym TAM zajmuje się terapią indywidualną, par, mediacjami.

Sławomir Dziubacki - lekarz psychiatra, Kierownik ds medycznych. Doświadczenie zdobyte w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Opolu, Poradniach Zdrowia Psychicznego i w Poradni Leczenia Uzależnień. Terapeuta biofeedback.

Anna Ryczkowska -  specjalista psychoterapii uzależnień Absolwentka Studium Pomocy Psychologicznej i Studium Terapii Uzależnień  przy Instytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie. Studia magisterskie na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach kierunek socjologia, studia podyplomowe: pedagogika specjalna w w zakresie profilaktyki i resocjalizacji . Psychoterapeuta w procesie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychiatrycznym. Doświadczenie w terapii uzależnień, współuzależnień, syndromu DDA oraz syndromu DDD.  Ukończone  kursy, szkolenia z zakresu:Terapii Skoncentrowanej  na Rozwiązaniach w Warszawie, Terapii Systemowej Rodzin przy  Instytucie Ericsonowski m  we Wrocławiu, Trening zastępowania agresji (ART) w Warszawie, Podstawy Psychoterapii Psychoanalitycznej w Opolu, szkolenie I stopnia z psychodramy w Europejskim Instytucie Psychodramy, uzuskując tytuł asystenta psychodramy,

Zajmuje się terapią indywidualną, grupową oraz prowadzeniem warsztatów. Pracuje z dorosłymi oraz młodzieżą. Praca terapeutyczna podlega regularnej superwizji.
Członek Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.Biegły sadowy z zakresu uzależnień.

Beata Forembska - psycholog kliniczny, biegły sądowy, mediator. Ukończyła szkolenie w zaresie Diagnozy Klinicznej,  Pomocy Psychologicznej, Terapii Uzależnień, Profilaktyki uzależnień, Terapii dla Wspóluzależnionych, Pracy terapeutycznej dla osób DDA, Studium Specjalne w Zakresie Socjoterapii. Doświadczenie w zakresie pracy indywidualnej i grupowej z osobami uzależnionymi, współuzależnionymi, osóbami z syndromem DDA i DDD. Biegły sądowy. Posiada doświadczenie w zakresie diagnozy, poradnictwa i terapii problemów wychowawczych, trudności szkolnych, rodzinnych, pracy z rodzinami i dziećmi w sytuacji kryzysu rozwodowego, pracy profilaktycznej z młodzieżą. Wykonuje badania psychologiczne, prowadzi mediacje rodzinne. Zajmuje się terapią indywidualną,  par i rodzin.

Prowadzi terapię osób uzależnionych, współuzależnionych, DDA, wykłady, warsztaty dla kadry pedagogicznej i rodziców w zakresie uzależnień.

Marta Chałupnik - psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny. absolwentkA Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła podyplomowo Studium Socjoterapii w Krakowie, a także szkolenie terapii poznawczo-behawioralnej zaburzeń osób dorosłych. W Centrum Psychologicznym TAM zajmuje się psychoterapią indywidualną oraz diagnostyką psychologiczną. Praca terapeutyczna podlega regularnej superwizji.

Marta Stramska - psycholog, psychoterapeuta psychodynamiczny. absolwentkA Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym, rekomendowanym przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Ukończyła podyplomowo Studium Socjoterapii, Profilaktyki i Promocji Zdrowia w Pracowni Psychoedukacji i Terapii we Wrocławiu oraz Psychoterapię i Poradnictwo w Polskim Instytucie Psychoterapii Krótkoterminowej w Krakowie, ukończone szkolenie terapii poznawczo-behawioralnej zaburzeń osób dorosłych

Zajmuje się psychoterapią indywidualną oraz diagnostyką psychologiczną. Praca terapeutyczna podlega regularnej superwizji.

Piotr Tomaś – biegły sądowy, absolwent pięcioletnich studiów magisterskich w zakresie pedagogiki specjalnej o specjalności resocjalizacja. Ukończył liczne kursy i szkolenia w zakresie m/in.: diagnozy i terapii zaburzeń zachowania dzieci i młodzieży, rozwiązywania problemów przemocy wobec dzieci i młodzieży, pracy z dzieckiem z ADHD, pracy z rodzicami i dziećmi w rodzinie z kryzysem rozwodowym i po rozwodzie, ekspertyzy sądowej dotyczącej nieletnich oraz kompetencji wychowawczych rodziców, pracy z rodziną w ujęciu systemowym, Studium Specjalne Socjoterapii. Posiada doświadczenie w zakresie diagnozy, poradnictwa i terapii problemów wychowawczych, trudności szkolnych, rodzinnych, pracy z rodzinami i dziećmi w sytuacji kryzysu rozwodowego, pracy profilaktycznej z młodzieżą. Długoletnie doświadczenie zawodowe.

Zajmuje się terapia dzieci i młodzieży, psychedukacją rodziców i dzieci ,   pracą systemową z rodziną.

psycholog,p...
psycholog,psychoterapia,psychiatra psycholog,psychoterapia,psychiatra