TERAPEUCI PSYCHODYNAMICZNI, BEHAWIORALNO-POZNAWCZY, SYSTEMOWI

Pacjenci naszego Centrum Pomocy Psychologicznej, Psychoterapeutycznej i Coachingu korzystają z pomocy w naszym ośrodku od 2004 roku. Spokojny i przyjazny klimat gabinetów sprzyja prowadzonej w centrum terapii.

Współpracujemy z   lekarzami  psychiatrami, psychologiem klinicznym, psychoterapeutami psychodymnamicznymi i behawioralno-poznawczymi, specjalistą psychoterapii uzależnień w ramach prowadzonych przez nich gabinetów prywatnych.

Pracujemy metodami o udowodnionej skuteczności naukowej - prowadzimy terapię metodą  psychodynamiczną , systemową, behawioralno-poznawczą. Nasza praca objęta jest  stałym nadzorem superwizyjnym.

ZAPRASZAM ! 

Joanna Kurzątkowska - Serotiuk - dyrektor Centrum TAM,  dyplomowany psychoterapeuta psychodynamiczny, w trakcie procesu certyfikacji w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym rekomendowanym przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Mediator, absolwentka studiów podyplomowych Mediator w Standardzie Magnus, ukończyła szkolenie Coachingu prowokatywnego, Studium Socjoterapii i Treningu Interpersonalnego, Podstawy Terapii Psychodynamicznej.  Pracuje pod nadzorem superwizora. Realizator Ogólnopolskiego  programu „Szkoła dla Rodziców i Wychowawców”. Ukończone szkolenie terapii poznawczo-behawioralnej zaburzeń osób dorosłych, a także szkolenie w zakresie uzależnień behawioralnych.Zapraszamy na naszą stronę na google plus

 

logo przeciwdzialanie narkomaniiCeryfikat ISO 1136/06/2013/J/C na okres 2013-2015

  Leczenie uzależnień, DDA w ramach współpracy  ze

STOWARZYSZENIEM STRATEGIA  tel. 609 171 715

 

 

 

 

 

 

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie