Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/tam.opole.pl/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471
Kobiety,które kochają za bardzo

Kobiety,które kochają za bardzo

Jeżeli miłość oznacza dla nas cierpienie, kochamy za bardzo. Jeżeli z przyjaciółmi rozmawiamy głównie o nim, o jego problemach, jego myślach, jego uczuciach; jeżeli prawie każda nasza wypowiedź rozpoczyna się słowem ,,on,, kochamy za bardzo. Jeżeli wciąż rozgrzeszamy go ze złych humorów, znieczulicy, przykrego usposobienia , wybuchów złości , kładąc wszystko na karb nieszczęśliwego dzieciństwa ; jeżeli staramy się być terapeutką, kochamy za bardzo.Jeżeli w trakcie lektury jakiegoś poradnika zakreślamy ustępy, które mogą okazać się mu przydatne, kochamy za bardzo. Jeżeli nie lubimy jego charakteru, zachowania i postaw, a zarazem sądzimy, że zechciałby się dla nas zmienić, gdybyśmy tylko były dość czułe i atrakcyjne , kochamy za bardzo.Jeżeli związek z nim naraża na szwank naszą równowagę emocjonalną , a nawet nasze zdrowie i bezpieczeństwo, z pewnością kochamy za bardzo. Choć bolesne i rozczarowujące, doświadczenie to jest udziałem tylu kobiet , że niemal uwierzyłyśmy , iż tak właśnie musi wyglądać intymny układ z mężczyzną . Większość z nas kochała za bardzo przynajmniej raz w życiu , a dla wielu stało się to powracającym wątkiem w biografii.

Robin Norwood ,, Kobiety, które kochają za bardzo,,

 LEKARZ PSYCHIATRA : TEL.  607 812 192,     505 236 261

 

 

 

logo przeciwdzialanie narkomaniiCeryfikat ISO 1136/06/2013/J/C na okres 2013-2015

  Leczenie uzależnień, DDA w ramach współpracy  ze

  STOWARZYSZENIEM STRATEGIA  tel. 609 171 715

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie