Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/tam.opole.pl/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471
Zasługujesz na szczęśliwe życie

Zasługujesz na szczęśliwe życie

Czasem jest tak, iż świadomie lub nie zdarza nam się mówić lub myśleć iż, nie zasługujemy w życiu na szczęście, że jesteśmy tak beznadziejni, że szczęście nam się nie należy.

Potem przychodzi zdziwienie iż nasze życie nie jest wspaniałe, a przecież sami blokujemy uczucie szczęścia przed dostaniem się do naszego życia. "Jeżeli chcesz być szczęśliwy to musisz uwierzyć, że na szczęśliwe życie zasługujesz!". Każdy jest krytyczny względem siebie i czasem ciężko jest uwierzyć w to, że możemy nasze życie przeżyć w pełni szczęśliwie, lecz jeśli masz wątpliwości co do tego to musisz, w sobie taką wiarę rozbudzić. Weź kartkę papieru i napisz na niej jak najwięcej argumentów przemawiających za tym dlaczego zasługujesz na dobre i szczęśliwe życie, łatwiej będzie ci wtedy uwierzyć, że szczęście nie tylko jest dla innych, ale również dla ciebie. Poniżej przykład, postaraj się w swoim przypadku wypisać każdą nawet najmniejszą rzecz jaka przyjdzie ci do głowy: ZASŁUGUJĘ NA SZCZĘŚLIWE ŻYCIE PONIEWAŻ:

.

1. Jestem dobrym człowiekiem

 

2. Pomagam innym ludziom

3. Kocham i wspieram moją rodzinę

4. Staram się być radosnym każdego dnia

5. Jestem życzliwy

6.....

7.....

8.....

9.....

10....

Przedstawienie samemu sobie takiej listy, ukazuje, że jest wiele rzeczy, na które nie zwracamy uwagi myśląc o dobrym życiu dla nas samych. Zachowaj tą kartkę i wracaj do niej codziennie, a w szczególności przyda się ona tobie w chwilach zwątpienia. Pamiętaj, że zasługujesz na szczęście, nie pozwól sobie nigdy wmówić, że to nieprawda. Zawsze i wszędzie możesz być szczęśliwy chyba, że sam uwierzysz, że może być inaczej"

Artykuł pochodzi z serwisu artykuly.com.pl - źródła darmowych artykułów do przedruku.

Elżbieta Maszke - autorka

1. Odwieczne Prawa Życia - odkryj prawa rządzące twoim życiem, użyj je świadomie i odnieś sukces w każdej dziedzinie.
2. Weź się w garść - jak się zmotywować, jak wyznaczać i realizować cele, jak sobie poradzić z ciężkimi dniami w życiu? Tutaj znajdziesz odpowiedź.

e-sukces.com.pl

CODZIENNA DAWKA MOTYWACJI
oraz jego unikalna KSIĘGARNIA tylko dla wyjątkowych osób…

 LEKARZ PSYCHIATRA : TEL.  607 812 192,     505 236 261

 

 

 

logo przeciwdzialanie narkomaniiCeryfikat ISO 1136/06/2013/J/C na okres 2013-2015

  Leczenie uzależnień, DDA w ramach współpracy  ze

  STOWARZYSZENIEM STRATEGIA  tel. 609 171 715

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie