Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/jacekar2/domains/tam.opole.pl/public_html/libraries/cms/application/cms.php on line 471
Rozwój osobisty

Rozwój osobisty

Każdy ma swoje życie, lecz wielu ludziom wydaje się, iż muszą żyć tak jak narzucają im inni ludzie
Mała świadomość tego, iż każdy z nas jest artystą, który jest w stanie ukształtować swoje życie tak jak tego pragnie, sprawia, że ludzie są nieszczęśliwi.
Umysł każdego człowieka jest niesamowity, praca nad nim nie jest prosta, ale zapewniam, że każda chwila wysiłku jest warta efektów jakie pojawią się.
W każdym człowieku tkwią moce, które zależnie od sposobu jego myślenia będą tworzyć, bądź burzyć jego świat, który go otacza.
Staraj się wystrzegać negatywnego myślenia o niedostatku, problemach, chorobie, bo takie myślenie powoduje, iż dostajesz tego jeszcze więcej, a przecież tego właśnie nie chcesz, prawda??
Kluczem do dobrobytu i dostatku w każdej dziedzinie jest nauczenie się myśleć odpowiednio – a znaczy to że musisz nauczyć się utrzymywać w swoim umyśle pozytywne myśli i obrazy.
Musisz nauczyć się zastępować negatywne myśli pozytywnymi.
Wyrób w sobie nawyk pozytywnego myślenia, bądź przekonany o tym, iż wszystko, czego sobie zażyczysz, spełni się i pracuj wytrwale, aby zdobyć to czego pragniesz.
Siła pozytywnych myśli ma w sobie niesamowitą moc.
Twoje myśli determinują twoje nastawienie do wielu spraw.
Łatwo jest widzieć we wszystkim problem, ale czy koncentrując się na negatywnych rzeczach czujesz się szczęśliwszy?
Nie trać czasu na negatywne myślenie! Naucz się myśleć pozytywnie, a twoje życie stanie się wspaniałe!

Stawiamy na Twój rozwój osobisty!

 LEKARZ PSYCHIATRA : TEL.  607 812 192,     505 236 261

 

 

 

logo przeciwdzialanie narkomaniiCeryfikat ISO 1136/06/2013/J/C na okres 2013-2015

  Leczenie uzależnień, DDA w ramach współpracy  ze

  STOWARZYSZENIEM STRATEGIA  tel. 609 171 715

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie