PSYCHOLOGIA, PSYCHIATRIA, PSYCHOTERAPIA: STRONY WARTE ODWIEDZENIA

Poniżej przedstawiamy wybór linków do stron związanych z psychologią, psychoterapią, psychiatriązdrowiem psychicznym.

Psychiatria.info.pl
Portal przeznaczony dla wszystkich osób zainteresowanych psychiatrią, w tym zwłaszcza problematyką depresji, schizofrenii, zaburzeń nerwicowych i otępień.

Poradnik medyczny. Polski portal zdrowia dla rodziny
Portal medyczny dla osób zawodowo związanych z ochroną zdrowia i zainteresowanych medycyną, akredytowany przez Fundację Health On the Net. Zawiera działy poświęcone psychiatrii i psychologii oraz obszerną Encyklopedię Zdrowia. Od użytkowników portalu wymagana jest rejestracja.

Psychologia.edu.pl
Portal psychologiczny prowadzony przez Instytut Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, przeznaczony zarówno dla profesjonalistów, jak i dla osób amatorsko zainteresowanych psychologią.

Psychologia.net.pl
Portal psychologiczny adresowany do wszystkich osób zainteresowanych psychologią, psychoterapią i psychiatrią.

PSYCHOTEKST
Wortal psychologiczny dla osób interesujących się psychologią i szukających pomocy w problemach.

Lecz depresję. Strona Fundacji ITAKA
Strona poświęcona depresji przygotowana przez Fundację ITAKA, zajmującą się poszukiwaniem osób zaginionych.

Fundacja „Dzieci Niczyje”
Witryna Fundacji „Dzieci Niczyje”, przeciwdziałającej przemocy wobec dzieci i wykorzystywaniu seksualnemu dzieci.

Medforum.pl. Psychiatria OnLine

Portal psychiatryczny grupy portali medycznych Medforum.pl. Od użytkowników portalu wymagana jest rejestracja.