PSYCHOLOG, PSYCHIATRA, PSYCHOTERAPEUTA OPOLE - Prywatne usługi

Linki techniczne

PSYCHOLOG, PSYCHIATRA, PSYCHOTERAPEUTA OPOLE - Prywatne usługi

Komu pomagamy:

rodzinom, parom , osobom dorosłym,  młodzieży,  dzieciom

Kiedy pomagamy:

w diagnozowaniu i leczeniu:

• stanów lękowych i depresyjnych, nerwic, fobii
    • uzależnień
    • zaburzeń odżywiania (bulimii i anoreksji)
    • problemach psychoseksualnych
    • bezsenności
    • innych problemów i zaburzeń
    • w wychodzeniu z kryzysów osobistych, małżeńskich, rodzinnych  i zawodowych (żałoba, samotne rodzicielstwo, zdrada, niepłodność, mobbing, inne)
    • w pokonywaniu stresu (managerowie, studenci, maturzyści, artyści
    •  w trudnościach wychowawczych związanych z etapami rozwojowymi dziecka
    • w trudnościach Twojego dziecka związanych z funkcjonowaniem w grupie rówieśniczej, niechęci do szkoły
    • w okresie separacji i rozwodu (wsparcie dla dzieci i rodziców, opracowanie opinii )
    • w zaburzeniach mowy u dzieci , a także u dorosłych po przebytych udarach, wylewach;

Jak pomagamy:

• psychoterapia indywidualna, grupowa, par
    • pomoc psychologa dla dzieci i młodzieży, dorosłych
    • konsultacje psychiatry
    • mediacje
    • testy psychologiczne, poradnictwo zawodowe
    • psychoterapia indywidualna i grupowa dla uzależnionych (alkohol, leki, narkotyki, hazard, internet, praca, seks, jedzenie,zakupy itd.), dla współuzależnionych oraz  DDA
    • grupa wsparcia i rozwoju

Kto pomaga:

Centrum TAM dysponuje doświadczoną kadrą  specjalistów w zakresie psychoterapii, psychiatrii, psychologii, uzależnień.

Zapraszamy do TAM, postaramy się poznać Twój potencjał, ale też zrozumieć ograniczenia, co pomoże w zrozumieniu i świadomości Twoich potrzeb.  Zainwestuj w siebie!

Strona Centrum TAM na Google+