PSYCHOLOG DZIECIĘCY OPOLE

Linki techniczne

PSYCHOLOG DZIECIĘCY OPOLE

Jeśli zauważysz u Twojego dziecka:

drażliwość, agresywność, wycofanie, niechęć do szkoły, bezsenność, nieprzystosowanie, zaburzenia odżywiania, używanie środków odurzających, zachowania destrukcyjne, buntownicze, trudności w grupie rówieśniczej lub inne problemy logopedyczne - jąkanie, zacinanie

Zadzwoń i umów się na indywidualne konsultacje psychologa z dzieckiem  i rodzicami (tel. 509 714 846, 77/ 45 30 163)

Na pierwsze spotkanie konsultacyjne zapraszamy rodziców. Jesteśmy świadomi, że początkowo taka wizyta budzi u dzieci i

młodziedży wiele emocji, niepokoju, być może też wstydu, dlatego propnujemy bezpieczną formę pierwszego kontaktu tylko z rodzicami.

Psycholog, psychoterapeuta w podczas rozpoznaje obszar problematyczny, sprawiający trudność w funkcjonowaniu dziecka i rodziny.  Następnie uzgadnia  przebieg  pomocy:  psycholog pracuje indywidualnie z dzieckiem, będąc w stałym kontakcie z rodzicami  lub z samymi rodzicami.   Dążymy  do tego, aby wszyscy członkowie rodziny czuli się wysłuchani i zrozumiani. Często taka praca to  inwestycja  w swoja rodzinę. Zapraszamy.

Indywidualna pomoc  psychologiczną

Grupa terapeutyczno-rozwojowa dla dzieci

Testy psychologiczne dla dzieci, młodzieży i dorosłych

Psychoterapia dzieci i młodzieży w formie grup

W TAM psycholog prowadzi warsztaty w oparciu o ogólnopolski program Szkoła dla Rodziców i Wychowawców.
Program inspirowany jest gordonowską metodą wychowania bez porażek oraz książkami
-T. Gordon, Wychowanie bez porażek,
-A. Faber, E. Mazlish, Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały; jak słuchać,żeby dzieci do nas mówiły?

Polecamy  do czytania: Psycholog -  artykuły

Tagi: Psycholog, psycholog dzieciećy, program psychoterapeutyczny, testy psychologiczne, psychoterapia, pomoc psycholofgiczna