E-porady

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej placówki w formie e-porad. Jest to rodzaj komunikacji z pracownikami Centrum za pomocą Internetu.
Chcielibyśmy, aby usługa ta pomagała naszym klientom w zakresie poradnictwa. W związku z tym konieczne jest wyjaśnienie czym, w naszym założeniu są e-porady.

Pomoc udzielana przez Internet jest alternatywnym sposobem udzielania pomocy tylko w niektórych problemach psychologicznych, nie odpowie ona na wszystkie problemy i nie załatwi w pełni sprawy klienta.

Usługa e-porady pozwala wstępnie zweryfikować konieczność wizyty u specjalisty, rozwiać wątpliwości i obawy związane z osobistym uczestniczeniem w konsultacji, diagnozie czy terapii.


Do kogo adresujemy e-porady:

  1. Do osób , które przeżywają różne dylematy życiowe, rodzicielskie, wychowawcze
  2. Do osób, które odczuwają swój stan jako kryzys, zmęczenie, zniechęcenie
  3. Do osób, które czują, że potrzebują pomocy
  4. Do dzieci młodzieży powyżej 13-tego roku życia, ich rodziców i wychowawców

Kto nie powinien korzystać z  e - porady:

  1. dla osób w poważnym kryzysie lub cierpiących na zaburzenia psychiczne (w takich sytuacjach zalecamy bezpośredni i jak najszybszy kontakt z psychologiem, psychoterapeutą lub psychiatrą)
  2. dla osób leczonych farmakologicznie oraz cierpiących jednocześnie na schorzenia medyczne wymagające natychmiastowego leczenia.
  3. alternatywnym sposobem np. wnioskowania o opinię, orzeczenie, rejestrowania dzieci na spotkanie w Poradni i rozwiązywania trudności i problemów proceduralnych związanych z innymi usługami oferowanymi przez naszą instytucję (to należy zrobić rejestrując się telefonicznie lub osobiście w sekretariacie Poradni).

Naciśnij tutaj aby skorzystać z formularza kontaktowego

Zapraszamy na naszą stronę na google plus

 

logo przeciwdzialanie narkomaniiCeryfikat ISO 1136/06/2013/J/C na okres 2013-2015

  Leczenie uzależnień, DDA w ramach współpracy  ze

STOWARZYSZENIEM STRATEGIA  tel. 609 171 715

 

 

 

 

 

 

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie