Twoje dziecko eksperymentuje z narkotykami?

Stowarzyszenie "Zagubieni w świecie" zaprasza Rodziny z dziećmi  sprawiającymi problemy wychowawcze, a w szczególności eksperymentującymi ze środkami psychoaktywnymi – mieszkańców miasta Opole  do udziału  w programie: Profilaktyka i terapia mechanizmów rodzinnych warunkujących rozwój uzależnienia od środków psychoaktywnych u dzieci i młodzieży.

Proponujemy bezpłatny udział w sesjach konsultacyjnych ,sesjach psychoterapii rodzinnej, sesjach psychoterapii grupowej dla dzieci i młodzieży.

PROGRAM TEN REALIZOWANY JEST ZE ŚRODKÓW FINANSOWANYCH PRZEZ URZĄD MIASTA OPOLE.

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem telefonu 509 714 846 lub 77 45 30 163

Zapraszamy!