Solaris Center do 23 IX 2011

Fajnie mieć dzieci

Zapraszamy do współudziału we wspólnej zabawie i zajęciach „Fajnie mieć dzieci w Opolskim” rodziców z dziećmi (a może z dzieckiem pracującej sąsiadki) na małe warsztaty : plastyczne, filcowania wełny, malowania buziek, zajęcia rozwojowe dla dzieci
Zestaw zdjęć „Fajnie mieć dzieci - w Opolskim”, które stoją na terenie Solaris Center do 23 IX 2011 to wspólny projekt promocyjno-fotograficzny firm i instytucji skierowanych na pracę z dziećmi i na ich rzecz, a także zajmujących się tematyką prorodzinną wspierającą nas przyszłych i obecnych rodziców, dziadków, opiekunów.
Słowem wstępnym otworzy naszą wystawę i projekt Jolanta Kawecka z Departamentu Współpracy z Zagranicą i Promocji Regionu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego.

Partnerzy:
NZOZ TAM Centrum Pomocy Psychologicznej, Psychoterapeutycznej i Coachingu wraz z Akademią Rodzica
NZOZ Zdrowa Rodzina
PSJO Junior