Warsztaty dla rodziców- Warsztaty dla Mamy i Taty

WARSZTATY DLA MAMY I TATY

 

 1. DEPRESJA PRZED I PO PORODOWA

 1. SMUTEK MŁODYCH MAM – skąd się bierze i jak pokonać depresję poporodową ( 1 spotkanie 4 godz.) – koszt 60 zł

 2. ZAWÓD MAMA – jak przetrwać pierwszy rok życia dziecka i nie zwariować ( 4 spotkania po 1,5-2 godz. – koszt jednego spotkania 40 zł ( przy płatności z góry za cały cykl zajęć 140 zł)

 1. MAŁE DZIECKO - WIELKIE PROBLEMY

 1. WIELKIE EMOCJE MAŁEGO CZŁOWIEKA – dlaczego moje dziecko jest niegrzeczne? (  2spotkania po 3-4 godz.)

 2. POMÓŻCIE MI BYĆ GRZECZNYM! - jak zachęcić dziecko do współpracy bez krzyków i kar (2 spotkania po 3-4 godz.)

 3. JAK DOROSNĘ , CHCĘ BYĆ… SZCZĘŚLIWY - jak dać dziecku poczucie wsparcia i zachęcić do samodzielności ( 2 spotkania po 3-4 godz. )

 4. KOCHAM CIĘ BRACISZKU - czyli rodzeństwo bez rywalizacji ( 2 spotkania po 4 godz.)

 5. MAŁY KŁAMCZUCH – dlaczego dzieci kłamią i jak to zmienić ( 1 spotkanie 3-4 godz.)

 6. AGRESJA U MAŁYCH DZIECI – jak ją zrozumieć i jaj jej przeciwdziałać ( 2 spotkania po 3-4 godz.)

Koszt każdego spotkania 60 zł

W przypadku par – druga osoba 50 % zniżki = 30 zł za spotkanie

Przy płatności z góry za cały cykl  1 spotkanie gratis

Każdy temat warsztatów może zostać poszerzony o dodatkowe spotkanie zgodnie z potrzebą i życzeniem uczestników – w takim przypadku, osoby które zapłaciły za cały cykl warsztatów z góry nie ponoszą dodatkowych kosztów, pozostałe ponoszą koszt 60 zł za każde dodatkowe spotkanie ( w przypadku par druga osoba 30 zł).


 1. DEPRESJA PRZED I PO PORODOWA

 1. SMUTEK MŁODYCH MAM – skąd się bierze i jak pokonać depresję poporodową

Zdrowe, prawidłowo rozwijające się dziecko, powinno być niewątpliwie źródłem satysfakcji i radości, a tymczasem Ty nie przeżywasz szczęścia płynącego z macierzyństwa, czujesz się zmęczona, przygnębiona, rozdrażniona… masz poczucie winy, że nie cieszysz się ta maleńką istotka tak, jak byś chciała, że jesteś „inna”, że najbliżsi Cię nie rozumieją… Smutek, strach, rozpacz nie mająca uzasadnienia - to zespół uczuć określanych przez naukowców mianem depresji poporodowej, która dotyka 50-85 % kobiet. Jeśli Ty również tak się czujesz - Nie jesteś „inna”! Nie jesteś sama! - Przyjdź na nasze warsztaty

Jeśli ten problem dotyczy kogokolwiek z Twojej rodziny (żony, córki, przyjaciółki, siostry…) – przyjdź do nas – dowiesz się jak mu pomóc!!!

Jeśli spodziewacie się dziecka i chcecie uniknąć poporodowego obniżenia nastroju, a także zdiagnozować swoją podatność na depresję poporodową – ZAPRASZAMY!

 1. ZAWÓD MAMA – jak przetrwać pierwszy rok życia dziecka i nie zwariować

Niedawno zostałaś MAMĄ - w Twoim życiu wszystko nagle się zmieniło… zmienił się rytm i tempo życia, dzień przestał być wyraźnie oddzielony od nocy, musiałaś zmienić przyzwyczajenia… zmieniły się Twoje relacje z partnerem i nawet postrzeganie siebie jako Kobiety jest trochę inne.

Pewnie uważasz się za szczęśliwą mamę i z radością myślisz o swoim maluszku, ale zdarzają się takie chwile kiedy chciałabyś uciec i odpocząć, kiedy wydaje Ci się, że zwariujesz jeśli dziecko nie przestanie płakać…

Zastanawiasz się czy to normalne, czy nie „powinnaś” czuć się inaczej … jeśli zdarzają Ci się takie chwile zapraszamy na warsztaty ZAWÓD MAMA.

Jeżeli nie masz z kim zostawić maleństwa – możesz liczyć na fachową opiekę w MAMA TATA CAFE – Twój skarb będzie za ścianą i w razie potrzeby będziesz mogła się nim zając. Jeśli będziesz spokojniejsza nie rozstając się z dzieckiem – zabierz je ze sobą – inne mamy na pewno to zrozumieją - są przecież w takiej samej sytuacji

 1. MAŁE DZIECKO - WIELKIE PROBLEMY

 1. WIELKIE EMOCJE MAŁEGO CZŁOWIEKA – dlaczego moje dziecko jest niegrzeczne?

Wasze dziecko jest wspaniałe, ale… nie zawsze zachowuje się tak jakbyście sobie tego życzyli – wścieka się, płacze, nie słucha tego co do niego mówicie, jest niekoleżeńskie… po prostu bywa nie do zniesienia.

Jeśli chcecie lepiej zrozumieć dlaczego tak się dzieje i dowiedzieć się jak sobie radzic w konkretnych sytuacjach – Zapraszamy na te warsztaty!!!

 1. POMÓŻCIE MI BYĆ GRZECZNYM! - jak zachęcić dziecko do współpracy bez krzyków i kar

Jeśli macie już dość ciągłych krzyków i awantur, a pomysły na karanie swojej pociechy powoli się wyczerpują – pokażemy Wam, że można inaczej.

Praktyczne wskazówki i sposoby na rozwiązanie codziennych problemów wychowawczych oraz metody pozytywnej motywacji dziecka do właściwego zachowania- to wszystko znajdziecie na warsztatach POMÓŻCIE MI BYĆ GRZECZNYM

 1. JAK DOROSNĘ, CHCĘ BYĆ… SZCZĘŚLIWY - jak dać dziecku poczucie wsparcia i zachęcić do samodzielności

Kochacie swoje dziecko – każdego dnia dbacie o nie, zapisujecie na naukę języków obcych, lekcje tańca…- staracie się zrobić wszystko aby zapewnić mu jak najlepszy „START”.

Jeśli chcecie aby Wasze dziecko wyrosło na szczęśliwego, pewnego siebie człowieka, radzącego sobie w trudnych życiowych sytuacjach od pierwszych chwil powinniście kształtować jego poczucie własnej wartości i uczyć je samodzielności – jeśli nie jesteście pewni jak to zrobić – ZAPRASZAMY NA WARSZTATY!!!

 1. KOCHAM CIĘ BRACISZKU - czyli rodzeństwo bez rywalizacji

Ci z nas, którzy mają rodzeństwo wiedzą, że brat czy siostra może być najlepszym przyjacielem, ale może być również powodem łez, wściekłości, poczucia odrzucenia…

Wszyscy chcielibyśmy, żeby w naszym przypadku obowiązywał ten pierwszy scenariusz, żeby dzieci trzymały się za raczki i dzieliły zabawkami. Dlaczego więc tak się nie dzieje???

To jakie relacje ukształtują się między dziećmi, a także w jaki sposób będzie funkcjonowała powiększona rodzina, w ogromnej mierze zależy od umiejętności i postawy dorosłych.

Jeśli spodziewacie się kolejnego maluszka warto odpowiednio przygotować starsze dziecko na nadchodzące zmiany.

Jeśli macie już więcej niż jedną pociechę i żyjecie w stanie ciągłej wojny domowej – przyjdźcie aby dowiedzieć się jak to zmienić.

 1. MAŁY KŁAMCZUCH – dlaczego dzieci kłamią i jak to zmienić

Czy zdarzyło Wam się kiedyś odkryć z przerażeniem, że Wasze dziecko kłamie??? Dlaczego tak się dzieje? Co zrobić w takim przypadku, jak się zachować – karać, krzyczeć, zlekceważyć??? Jak sprawić żeby ta sytuacja się nie powtórzyła???

Na warsztatach MAŁY KŁAMCZUCH znajdziecie odpowiedzi na te i inne pytania, dowiecie się w jaki sposób ćwiczyć z dziećmi umiejętność mówienia prawdy i jak w formie zabaw i codziennych czynności rozładowywać negatywne emocje maluchów.

 1. AGRESJA U MAŁYCH DZIECI – jak ją zrozumieć i jaj jej przeciwdziałać

W dzisiejszych czasach coraz częściej słyszymy o tym, że dzieci zachowują się niewłaściwie, że są agresywne, że wychowawcy mają z nimi problemy…

Kiedy nasza własna pociecha zaczyna przejawiać agresję często czujemy się zażenowani, wściekli, bezradni.

Jeśli Wasze dziecko ma problem z kontrolowaniem emocji, jeśli zdarza się że nie wiecie co zrobić – te warsztaty są dla Was.

Zapraszamy na naszą stronę na google plus

 

logo przeciwdzialanie narkomaniiCeryfikat ISO 1136/06/2013/J/C na okres 2013-2015

  Leczenie uzależnień, DDA w ramach współpracy  ze

STOWARZYSZENIEM STRATEGIA  tel. 609 171 715

 

 

 

 

 

 

 

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Aby dowiedzieć się więcej zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

Zgadzam się na używanie plików cookies na tej stronie